המלצות ההורים

בייבי קלאב - אורי ניסן

דצמ 01, 2018 | מאת Anastasia Boris Protas

מאוד מרוצה! סוף סוף מרגישה מרוצה ובטוחה בבחירה שלי

אוג 23, 2018 | מאת Liraz Attar Hasidim

תודה רבה למאשה יפית וצוות הגן על שנה נפלאה בה התחנכו ילדיי בגן, הגן מלא בחום אהבה, פעילויות מעשירות, תשומת לב וכיף לילדים. הילדים נהנו מאוד ולמדו המון, ממליצה בחום על הגן.

אוג 02, 2017 | מאת Eleonora Vasiliev

מרוצה מאוד!!!מאושרת שמצאתי את הגן הזה!!מגיעה מגבעתיים לגן ולא מתחרטת לשנייה!!המון תודה לבנות שמטפלות בילדים וכמובן למנהלים של הרשת!יישר כוח!!

מרץ 10, 2017 | מאת Albina Boguslavski

Самый лучший садик в Израиле! הגן הכי טוב בישראל!!!

אוג 26, 2015 | מאת Anastasia Roitman

the best kindergarten we have ever visited) thank you!

אוג 10, 2015 | מאת בייבי קלאב

בייבי קלאב היקר- משה, אלה והגננות המקסימות. רק לפני מספר ימים היתה מסיבת סיום ויש עוד זמן עד סוף החודש אבל אני כבר רוצה לכתוב לכם כמה דברים מאיתנו משפחת שבו: אוהבים אתכם מכל הלב ונתגעגע בלי סוף. עלמה נמצאת בגן מגיל 8 חודשים ועד היום 3 ו4 חודשים. הייתם שותפים מצויינים לגידולה ואחראים ב100% לתוצאות. טיפחתם וחינכתם אותה וענקתם לה בלי סוף. הבת המקסימה שלנו מדברת רוסית כפי שלא חשבתי שביתי תדבר ומשה תעיד שבהתחלה היו לי חששות להכניס אותה לגן שדובר רוסית. היא מדברת, משתובבת , שרה ומנהלת שיחות אונטלגנטיות בשתי השפות. היא חכמה לא קטנה ובתקופה האחרונה שואלת אותי כמה פעמים ביום מתי הוא תהיה מספיק גגוה כדי ללכת ל"גן של גדולים" ואני מחייכת לעצמי ועונה לה " יש עוד קצת זמן אני יגיד לך מתי" ובלב אני אומרת לעצמי " ילדתי אל תמהרי לגדול, תהיי מכל יום ". יקירתי כשתלכי לגן של גדולים יהיו לך אתגרים אחרים , "גדולים", וחוויות של גדולים אך כבר לא תוכלי לחזור לחממת " בייבי קלאב". קצת עצוב לי וקצת שמח לי ואני מודה לכן ובעיקר למשה ואלה האהובות עם 3 שנים מקסימות וחמימות בהם לא דאגתי אפילו לשנים כי ידעתי שאני סומכת עליכם ב1000% (כן 1000% לא טעיתי)!!!! משה, אני זוכרת שאמרת שאת עושה מחזור אחת וכשאמילי תסיים את הגן כנראה שלא תמשיכי. שמחה שהמשכת. כל הכבוד לך!!! את יודעת כמה עלמה אוהבת אותך כמו שרק היא יודעת!